Bijzondere leden

ERELEDEN

Wiecher Mandemaker – Dirigent 01-04-1988 / 18-12-2009

Joop Fuijkkink – Voorzitter 01-07-1987 / 29-03-2010


LEDEN VAN VERDIENSTE

José Boekhout – Secretaris 01-04-2002 / 16-04-2012

Elias Ouwerling – Penningmeester 01-05-1999 /23-04-2013